הוקמה לשכת המסחר ישראל -יוון

בחודש מרץ האחרון ,חברת סקיילימיט וכן קבוצת חברות נוספות ייסדו את לשכת המסחר ישראל -יוון

לשכת המסחר והתעשייה ישראל-יוון שמה לה למטרה לסייע לחברות ישראליות וחברות מיוון לקדם את העסקים ביניהן למען שיפור מאזן הסחר בין שתי המדינות. הלשכה שואפת להיות שותפה מרכזית במארג ההולך ומתהווה בין שני הממשלים, במסחר הדו-לאומי ולתרום לביסוסו של גשר יציב מסחרי ותרבותי, ביחד עם הנספחות המסחרים בשגרירות יוון בישראל, שגרירות ישראל ביוון, לשכת המסחר יוון ישראל וגורמים תומכים משתי המדינות.

אירוע השקתה מחדש של לשכת המסחר הינו ציון אבן דרך לעתיד לבוא ואת זה היה ניתן לראות בבירור עם השתתפותם של שרים בכירים משתי המדינות, ראשי ארגונים כלכליים, אנשי עסקים מהשורה הראשונה ואנשים חדורי מוטיבציה לבוא ולתת מזמנם למען קידום המטרה.

בין התוכניות של מנהיגות הלשכה ניתן לראות הקמה בין היתר של מספר צוותים אשר יעסקו בקידום יזמות בקרב הדור הצעיר, דסק תרבות וספורט, דסק נדל”ן, דסק טכנולוגיות בתחום הספנות והים, דסק חדשנות ועוד.

היקף הסחר הכולל בין שתי המדינות ב 2017 הוא כ 610 מ’ דולר. הפוטנציאל הוא לבטח גדול יותר ועל מקבלי ההחלטות בשתי המדינות לעשות יותר בכדי להכשיר את הקרקע ליזמים, תעשיינים, יצואנים, יבואנים ושחקנים בשוק ההון להציב את יוון כיעד ולעודד יחסי מסחר ותרבות

ענפי הסחר כוללים בעיקר מוצרים כימיקלים, פלסטיק ומכונות לתעשייה. הפוטנציאל הוא לבטח גדול יותר ועל מקבלי ההחלטות בשתי המדינות לעשות יותר בכדי להכשיר את הקרקע ליזמים, תעשיינים, יצואנים, יבואנים ושחקנים בשוק ההון להציב את יוון כיעד ולעודד יחסי מסחר ותרבות.

נשמח לסייע לכם כחברי הלשכה ו\או בחדירה ליוון באמצעות לשכת המסחר

ליצירת קשר:
msh@skylimit.co.il
טלפון: 03-6703334
ונחזור אליכם בהקדם!

בברכה,

משה שרת
מנכ”ל SkyLimit