מאוריסיו טפר – מנהל פיתוח עסקי למדינות דוברות ספרדית

By | Uncategorized

מאוריסיו טפר

אנו שמחים וגאים להודיע על הצטרפות מנהל חדש לחברתנו המתמחה בפיתוח עסקי ומכירות במדינות אמריקה הלטינית וספרד מזה כ- 30 שנה.

מאוריסיו יליד אורוגואי הינו מהנדס אלקטרוניקה בוגר טכניון עם הישגים מוכחים בתחומי ניהול מכירות בינלאומיות, פיתוח עסקים כולל יצירת שותפויות והסכמי OEM עם חברות זרות, ניהול פרויקטים, שווק בינלאומי ותכנון אסטרטגי.

רוב חייו העסקיים התמקדו בפתיחת שווקים בחו”ל במדינות אלו וניהולם , ובתוך כך הקמת רשתות מכירה ותמיכה מקומיות, איתור וגיוס מפיצים/סוכנים ועובדים מקומיים כולל הכשרתם, איתור לקוחות פוטנציאלים ושימור לקוחות, כולל ניהול מסע ומתן בדרג  C-Level וסגירת חוזים.

מומחה בתחום ה  TELECOM (עבד בטלרד, טלדטה נטוורקס ועוד) וגם בתחום האנרגיה הירוקה / המתחדשת.  בעל יכולת למידה עצמית גבוהה והסתגלות מהירה לכל מגזר תעשייתי (טלקום, תעשיות ביטחוניות – בזכות עיסוקו הצבאי בעבר, סייבר, אנרגיה, תוכנה, רפואה וכו’).

ליצואנים המבקשים להיכנס בבטחה לשווקים אלה, אנא השיבו לאימייל msh@skylimit.co.il זה
ונשמח לתאם פגישת או שיחת היכרות.

ליצירת קשר:
msh@skylimit.co.il
טלפון: 03-6703334
ונחזור אליכם בהקדם!

בברכה,

משה שרת
מנכ”ל SkyLimit

סדנת בחירת שווקים – ינואר 2018 במשרדי מלאנוקס – תמונות

By | Uncategorized
בפגישות המרובות שאנו עורכים עם יצואנים ,אנו מגלים שנושא בחירת שוקי היעד המתאימים להם ביותר, נע בין החלטות מהבטן ועד לקושי אמיתי ומובן שיש לפעול ע”פ מתודולוגייה סדורה.
היות ומדובר בשיטה הכוללת היכרות עם סולמות ערכים ,חידוד ייחודית המוצר והחברה וסינון על בסיס 5 התניות שונות ,הנובע מחקירת השווקים –ערכנו סדנה לימודית לכ-20 יצואנים שהגיעו מתחומים מגוונים:מדיקל,קוסמטיקה,דנטלי,תקשורת ועוד.
הסדנה הבאה שתאמן את היצואנים בבחירת שוקי היעד תתקיים באיזור המרכז במהלך חודש מאי 2018 .
הודעה על המיקום והתאריך יישלחו ממש בקרוב.
לידיעה: סקיילימיט נבחרה כחברת המחקר שתבצע מחקרי בחירת שוקי יעד עבור יצואני מכון היצוא.
עבור מחקרים אלה סבסוד משמעותי של מכון היצוא.

הסדנא הקרובה תתקיים במרכז הארץ במאי 2018

רוצים לשריין מקומכם בסדנה הקרובה?

שילחו לנו אימייל חוזר msh@skylimit.co.il

לסחוט את הפוטנציאל בתערוכה – סיפור הצלחה

By | Uncategorized

 

לא אחת אנו פוגשים יצואנים שחזרו מנסיעה או תערוכה והתחושה הייתה כי לא מיצו את הפוטנציאל עד תום כי לא פגשו מספיק שותפים עסקיים מתאימים.

בין אם הקימו ביתן או שיצאו ללקט מידע,או להיפגש עם שותפים עסקיים פוטנציאליים.

הסיפור של חברת עטיפית היה שונה בתערוכה Fruit Logistica שנערכה במהלך פברואר 2018.

עטיפית מייצרת פתרונות ‘הארכת חיי מדף’ לתוצרת טרייה

ובשנים האחרונות פיתחה תמיסה ייחודית המאריכה חיי הקלמנטינות .

בתערוכה זו חשוב היה לחברת עטיפית להיפגש עם שותפים עסקיים אירופאיים מתחומים שונים ובתוך כך יועצי רגולצייה ,חברות שיווק פירות הדר ,ובתי אריזה ענקיים .

במטרה להגיע ליעדים והמטרות הרבות, פעלנו בטכניקות משולבות עבור עטיפית,

שאנו מציעים לכל יצואן ומכל קטגוריית תעשייה –כי השיטה עובדת!

 1. הגדירו היטב את המטרות שתרצו להפיק מהתערוכה
 2. תתארו מיהם השותפים העסקיים המתאימים ביותר שפגישה עמם תסייע להגיע למטרות.
 3. תחקרו היטב אודות הימצאותם הצפוייה של חברות אלה בתערוכה –ניתן לבצע זאת
  בבדיקה על נוכחותם בשנים הקודמות.
 4. וקיימו את אסטרטגיית המגעים בכמה מישורים:
 • בצעו מחקר לאיתור המנהלים בחברות היעד –ופרטי הקשר המלאים אליהם
 • נהלו ‘פרו אקטיבית’ את פרופיל ה-LinkedIn שלכם או של מנהל החברה שלכם העומד לבקר בתערוכה.
  שלבים אלה כוללים:

  • איתור והתחברות למנהלים הרלבנטיים
  • פנייה מקצועית וקצרה אודותיכם והשת”פ האפשרי
  • הבעת נכונותכם להיפגש בתערוכה
 • שיחות ישירות (ורצוי בשפת היעד של המנהל עמו תרצו להיפגש) תמיד מועילות ומקרבות את ההיתכנות לפגישה מוצלחת בהמשך –תוך קביעת תזמון מדוייק לפגישה
 • בשילוב הטכניקות המתוארות מעלה הצלחנו לתאם לחברת עטיפית 11 פגישות מצויינות ,שחלקן אושרו כבר במהלך הניהול המקצועי של פרופיל ה- LinkedInשל מנהל המחקר בעטיפית ,ניר קדם

ואת יתר הפגישות ארגנו בשיחות ישירות למנהלים אותם איתרנו בשלב המחקרי.

רוצים לסחוט את נסיעתכם הבאה לתערוכה או הגעתכם הבאה לפגישות בחו”ל?

אתם מוזמנים לפנות אלינו להתייעץ ולהחליט על מימוש באופן עצמאי או להיעזר בנו.

ליצירת קשר:
msh@skylimit.co.il
טלפון: 03-6703334
ונחזור אליכם בהקדם!

בברכה,

משה שרת
מנכ”ל SkyLimit

מצאת מפיץ חדש? כל הכבוד, עכשיו מתחילה העבודה…

By | Uncategorized

מאת: מוטי בלאו

כידוע, אחד השלבים הראשונים והקריטיים בהקמת רשת הפצה בינלאומית (ערוצי שיווק) הנו איתור וגיוס מפיץ מתאים בחו”ל. כל אחד שעסק, או עוסק, בכך בפועל יודע שאין מדובר בפעולה פשוטה, אלא בתהליך ארוך ומתסכל, שסופו המוצלח אינו מובטח כלל. לגיוס מוצלח של מפיצים מתאימים נדרשים לא מעט גורמים: היכרות עם השוק, תוכנית סדורה, הצעה אטרקטיבית, משאבים מתאימים, ביצוע עקבי והרבה סבלנות. מה רב הסיפוק, כאשר מצליחים לגייס מפיץ ראוי המביע נכונות להפיץ את מוצרנו בשוק היעד.

אבל, וכאן מגיע אבל גדול למדי, במקרים רבים מגלים, לאחר תקופת ‘ירח דבש’ לא ארוכה, שהמכירות אינן ממריאות בהתאם לציפיות וכך גודל האכזבה. לאחר תקופת הפנמה ובחינה, יגלה היצרן שהמפיץ אינו פועל (‘משקיע’) דיו בכדי לקדם ולמכור את המוצרים. למעשה תופעה זו אינה ייחודית, אלא מוכרת למדי בקרב  העוסקים בניהול מפיצים וניתנת לסיווג כבעיית “הנעת ערוצים”.

בכדי להשיג את יעדי המכירות של היצרן המפיץ נדרש להשקיע מאמץ מכוון הכולל פעילות מגוונת ולאורך זמן. המציאות מלמדת שבשל מגוון סיבות (לגיטימיות לחלוטין) המפיצים לא מונעים מעצמם ואינם נוקטים יוזמה מספקת, במיוחד בשלבי ההחדרה הראשוניים של המוצרים לשוק. כלומר, נדרש מאמץ משמעותי מצד היצרן להניע את המפיצים בכדי שישתפו פעולה ובכדי להשיג את יעדי המכירות שנקבעו. כשמדובר בסביבה בינלאומית מורכבת, רחוקה פיזית ותרבותית קיימים קשיים לא מעטים להניע את המפיצים. חשוב להדגיש שבעיות הנעת ערוצים יכולות לצוץ בכל שלב בחיי שיתוף הפעולה בין היצרן למפיץ וזאת בשל שלל סיבות.

קיימים גורמים רבים לבעיות הנעה בערוצי השיווק. אלו ניתנים לסיווג לארבע קבוצות עיקריות: הבסיס השיווקי, בעיות מצד הספק, בעיות מצד המפיץ ובעיות בממשק שביניהם. צר המקום לדון בכל הבעיות האפשריות, אך חשוב להדגיש כי שלב תחילת היחסים רגיש במיוחד ויכולות להתעורר בו בעיות הנעה רבות. דוגמא פשוטה הנה חוסר ידע מספק אצל המפיץ בנוגע למוצר החדש ולטכניקות השיווק והמכירה הרלוונטיות לו. חוסר ידע זה יכול להוביל לתסכול אצל אנשי המכירות של המפיץ ואלו יאבדו עניין מהר יחסית ויפנו את מבטם למוצרים מוכרים וקלים יותר למכירה. בעיה זו ניתנת לטיפול מקדים קל יחסית, אך קיימות בעיות רבות אחרות, מורכבות הרבה יותר (לדוגמא פוליטיקה ארגונית חוסמת אצל המפיץ).

בכדי לעבור את שלב תחילת היחסים בהצלחה על היצרן לנקוט יוזמה, ללמוד את המפיץ, לנתח חסמים וקשיים אפשריים ולהכין תוכנית פעולה פרו-אקטיבית ייחודית לשלב זה. תוכנית שכזו צריכה לטפל בכל הממדים האפשריים – ממשקים ארגוניים ותהליכים, התאמות ההצעה השיווקית, השקעה בבניית יחסים אישיים ותמיכה בכל ממדי השיווק והמכירה של המפיץ. כל זאת כבר ביום שלמחרת גיוס המפיץ – כפי שאמרנו בהתחלה: אז מתחילה העבודה…

כל הזכויות שמורות© 2017 לחברת פרוקסי מרקטינג סולושינס בע”מ

המדינות הטובות ביותר עבור תיירות דנטלית (טיפ לבחירת שוק יעד)

By | Uncategorized

נסיעה לחו”ל כדי לבצע טיפולי שיניים הינה החלטה סבירה לחלוטין לאזרחים רבים במדינות בהן עלויות טיפולי  הבריאות יקרות מאוד כמו בארה”ב בין אם התשלום לטיפולים מגיע מחסכונות או מביטוח בריאות יקר.

בסקירה שבצענו, גילינו שאלו המדינות המועדפות לתיירות רפואת שיניים וכניסת חברות ישראליות :

הונגריה: הונגריה היא אחת המדינות המובילות בתיירות הרפואית באירופה. ב 2017, מעל 100,000 מטופלים זרים הגיעו לצורך קבלת טיפולי שיניים בהונגריה, מה שהופך אותה לאחד המקומות המובילים בעולם והמוביל באירופה בתיירות רפואת שיניים, הן במספר המטופלים והן באיכות הרופאים והטיפול. 

תאילנד: עבור 746 $ בלבד (המחיר משתנה ממרפאה למרפאה, אם כי במרפאות הטובות ביותר זהו המחיר), כל אחד יכול לרכוש רפואת שיניים ברמה עולמית בחלק מבתי החולים הגדולים ביותר והמודרנים לשיניים בעולם. יש סיבה ברורה מדוע עשרות אלפי ‘תיירי שיניים’ מגיעים  בקביעות לתאילנד לטיפול שתלים דנטליים: השילוב של רופאים מומחים והנינוחות התאילנדית הופכות את תאילנד לגן עדן להשתלות שיניים.

ספרד: זו מדינה בעלת שם ברחבי אירופה אודות רפואת שיניים האיכותית שלה, וגם עבור שירותי בריאות ברי-השגה. לדוגמה, שתל דנטלי ללקוח עולה רק 653 $ וזה אף זול יותר משתלים דנטליים ממקסיקו (750 $) ו קוסטה ריקה ($ 650). מדינות כדוגמת פולין ($ 480) והונגריה ($ 506) מציעים כמובן שירותי שתלים זולים בהרבה (והם קרובים כמעט כמו ספרד לשווקים נפוצים כמו בריטניה, אירלנד וגרמניה.

צ’כיה: הרפובליקה הצ’כית גם נמצאה כמדינה מתאימה לטיפולי שיניים במחיר סביר בתחום התיירות הרפואית וזאת בלב ליבה של פראג, שהינה עיר היסטורית בפני עצמה. טיסת Low-cost לפראג מהווה אף היא תמריץ  לחיסכון מדהים  בחשבון הסופי אם אתה האירופי. זו הסיבה מדוע יעד זה מהווה בחירתם של תיירי שיניים אוסטרים, גרמנים, שוויצרים ואנגלים.

הפיליפינים: העובדה שהפיליפינים נחשבת מדינת עולם שלישי ועם חוב עצום  לבנק העולמי, מהווה לה יתרון בתחום התיירות הרפואית הודות להשפעה על  שער החליפין המנופח שלה. תייר רפואי יכול לקבל טיפול רפואי ואף סחורות באיכות גבוהה יותר לכל דולר בפיליפינים לעומת דולר במדינות עם סטנדרטים גבוהים כמו ארצות הברית.

פולין: זוהי אחת מהמדינות הוותיקות לתיירות השיניים. בפולין ניתן לקבל טיפול שיניים ברמה עולמית גבוהה למדינות אחרות עם שירותים דומים כדוגמת ארצות הברית, בריטניה, קנדה, אוסטרליה. היתרון התחרותי של פולין בקטגוריית התיירות הרפואית מועדף הינה הודות  לנגישות שלה למדינות מערב אירופה וסקנדינביה .

כחברה הממוקדת בתחום הדנטלי בשנים האחרונות נוכל לסייע לכם באיתור השותף העסקי המתאים ביותר עבורכם במדינות אליהם תרצו להיכנס ,ואף לסייע בשיחה ישירה עמם.

רוצים לדעת עוד?

השיבו לאימייל זה  msh@skylimit.co.il ,ונשמח לחזור אליכם.

 

בברכה,

משה שרת

מנכ”ל SkyLimit

ליצירת קשר:

msh@skylimit.co.il

טלפון03-6703334

ונחזור אליכם בהקדם!

מכתב המלצה – איתור מפיצים ופיתוח עסקי לקראת מדיקה 2017

By | Uncategorized
         
לכבוד משה שרת מנכ"ל סקיילימיט
משה שלום,
הנדון: מכתב סיכום ותודה
פעילותנו המשותפת לאיתור שותפים עסקיים במגוון טריטוריות לרגל תערוכת MEDICA 2017 הסתיימה לפני כמה שבועות ואנחנו בעיצומו של קמפיין לגיוסם של שותפים אלה.
מצאתי לנכון לקחת אתנחתא קלה כדי להודות לך על ההיענות המהירה לפרויקט הפיתוח העסקי השאפתני, בו כיסינו יחד בלוח זמנים קצר מאוד 6 טריטוריות על פני 2 יבשות, בפעילות שנערכה ב-4 שפות שונות ובתרבויות עסקיות מגוונות. הפעילות כללה איתור מפיצים בטריטוריות אלה ,ניסיון להבין במה הם עוסקים ,פניה אליהם, קיום שיחות שיווק, הזמנה לפגישות ועוד.
התרשמנו מאוד לטובה מן היכולת המחקרית להביא רשימה פוטנציאלית של למעלה מ-100 חברות ,מן היכולת שלכם לפנות ב-4 שפות שונות, מן השירותיות הטובה והתקשורת הקרובה עימנו לאורך הפעילות, מן הזמינות בשעות חריגות, ובעיקר מן המחויבות לעמוד במשימה מתפתחת ולא פשוטה.
השירות סיפק לנו לידים טובים מאוד להמשך הפעילות הבינלאומית שלנו שמתחילים להוכיח את עצמם כבר לאחר זמן קצר.
נשמח להמשיך את השת"פ אתכם גם בעתיד.
ישר כוח!
פליקס פריש
 סמנכ"ל שיווק ומכירות  Epsilor-Electric Fuel
felixf@epsilor.com
1 HaSollela St., West Industrial Park, Beit-Shemesh 99054, Israel
Tel: 972-2-990-6666
Fax: 972-2-999-1013
http://www.electric-fuel.com
                          

נשמח לסייע באיתור ערוצי השיווק והשותפים הבאים שלכם בארצות היעד!

ליצירת קשר:

msh@skylimit.co.il

טלפון: 03-6703334

הזדמנויות בסין עבור טכנולוגיות מים וחקלאות ישראליות

By | Uncategorized

שוק החקלאות הסיני הוא לא רק הגדול ביותר בעולם אלא גם הדינמי ביותר.

מספר החקלאים יורד בהתמדה עקב הגירה לערים, והחלקות הקטנות שלהם מתאחדות ויוצרות חוות גדולות על ידי חקלאים מקצועיים. החוות הגדולות משוועות לטכנולוגיות חקלאיות במטרה לשפר את הניהול, למקסם את התפוקה ולהוריד את העלויות ולפיכך נוצרות הזדמניויות עסקיות רבות לטכנולוגיות מים וחקלאות מישראל.

גידולים חקלאיים רבים בסין אינם בטוחים לאכילה מאחר וקרקעות רבים נגועים בזיהום תעשייתי הנובע ממים מזוהמים ומשימוש מופרז בחומרי הדברה.

הצרכן הסיני מחפש מוצרים בטוחים ומוכן לשלם עבורם מחיר הרבה יותר גבוה. גם כאן ישנן הזדמנויות עסקיות רבות לחקלאים ישראלים. לישראל שם מצוין בסין בתחום החקלאות ולכן גידולים בטכנולוגיה ישראלית ו/או על ידי חקלאים ישראלים יועדפו על ידי הצרכנים הסינים.
למרות ההזדמנויות הגדולות הקיימות בשוק החקלאות בסין, הכניסה לשוק קשה וסיכויי ההצלחה נמוכים אלא אם כן נעזרים בגורם מקומי שפעיל בתחום החקלאות ומכיר אותו היטב.

אגריפלוס בע”מ הינה חברה חקלאית מצליחה שהוקמה ב- 2010 ולה 40 עובדים, מאות דילרים ולקוחות ועשרות ופרויקטים חקלאים בכל רחבי סין.

יעקב פדהצור

יעקב פדהצור שבעברו ניהל את פעילות נטפים בסין ופעילות נטפים באסיה משמש כיו”ר חברת אגריפלוס וכמנהל תחום החקלאות בחברת סקיילימיט. הנסיון הרב שצבר באסיה בכלל ובסין בפרט יעזור לחברות ישראלית בכניסה לשווקים אלה.

אגריפלוס בראשות יעקב הקימה לאחרונה חממה במטרה לעזור לחברות חקלאיות מרחבי העולם להכנס לשוק החקלאות בסין ולהצליח! בחממה מגוון שירותים כולל משרדים ושירותי משרד, שכירת עובדים וניהולם, שירותי ייבוא/ייצוא ואחסנה, בניית אסטרטגיה עסקית למוצר/שירות, עזרה בקשרים מול דילרים ולקוחות, ועוד. לחקלאים המעוניינים להקים פרויקטים תעניק אגריפלוס שירותים הכוללים מציאת הקרקע המתאימה, ניהול משא ומתן עם “בעלי” הקרקע וחכירתו, תכנון החווה, התקנת מערכת ההשקייה, ליווי טכני ואגרונומי צמוד וניהול החווה במידה ויידרש.

לדוגמא: בשנים האחרונות החלו הסינים לגלות עניין רב בזיתים ואבוקדו בגלל הערך הבריאותי שלהם.
וגם כאן לחקלאי ישראל הזדמנות עיסקית יחודיית להכנס לשוק הסיני .

מעוניינים להסתייע בנו בכניסה לסין? 

ליצירת קשר:

msh@skylimit.co.il

טלפון03-6703334

ונחזור אליכם בהקדם!

הבנת השוק הדנטלי בארה”ב קריטית להצלחה

By | Uncategorized

כחברת שיווק הפעילה בשוק הדנטלי הבינלאומי במהלך השנים האחרונות, אנחנו מעורבים בשיחות אסטרטגייה עם יצרני דנטל ישראלים ומהעולם להבנת שוק היעד לקראת הכניסה אליו.

במהלך 2017 איתרנו ערוצי הפצה וכן קיימנו פניות ישירות באימייל ושיחת טלפון לערוצי ההפצה הנכונים בארה”ב עבור חברת Augma Biomaterials הישראלית. 

באמצעות פעילות זו  נחתמו הסכמי הפצה רבים בחודשים האחרונים.

כדי להבין את התנהלות השוק בארה”ב ,אשתף אתכם במיפוי מושגים וערוצי הפצה בארה”ב החיוני כשלב המשכי לאסטרטגייה של כל חברת דנטל ובהתאם לייחודיותה .

National Distributors – חברות הפצה עם פרישה ברחבי ארה”ב. לחברות אלו מנהלי מכירות איזוריים המוכרים ישירות לרופאים או sales reps העובדים מולם.

Manufacturer reps – להבנת מורכבות תחום זה – חשוב להבין כי במידה וחתמתם הסכם עם national distributor זה לא מבטיח שהמוצר שלכם יימכר בשוק האמריקאי.כדי להגיע למכירות משמעותיות עם הרופאים,  חשוב לפעול בתיאום עם ה- Manufacturers reps העובדים מול מנהלי המכירות האזוריים של המפיץ. תפקיד זה שונה לחלוטין מה- Reps המציגים את מוצריכם ישירות מול הרופאים –(להלן Independent sales rep )

Independent sales rep – בד”כ זו חברה מצומצמת של אדם או שני שותפים/אנשי מכירות המוכרים ישירות למרפאות באיזור/עיר/מדינה שלהם. רובם אינם מחזיקים מלאי, והם ‘מושכים’ סחורה ממפיץ גדול יותר עם מחסן קדמי בקרבתם או באמצעות drop shipping בה היצרן מארגן את המשלוח. רובם מרוויחים על בסיס עמלות ותוכניות בונוסים למיניהם (נשמח לפרט על תוכניות התימרוץ המקובלות לנציגים אלה). 

 Dealers&Dental Suppliers – רובם מקומיים/אזוריים (עיר/מדינה) לרבים מהם יש יכולת לקנות ולאחסן מוצרים. ובנוסף רבים מהם מארגנים או משתתפים במפגשי study groups עבור רופאים.  

Dental Study Groups – כדי שרופא יוכל להמשיך ולעסוק ברפואת שיניים הוא מחוייב כל כמה שנים (תלוי בחוקי המדינה) לקבל CE credits . השתתפות הרופאים ב- Study groups מאפשרת להם לקבל   CE credits .
בנוסף, קבוצות למידה אלו מאפשרות לרופאים ללמוד על חידושים ועידכונים בתעשיה הדנטלית, ולפגוש רופאים אחרים. יצרנים רבים ומפיצים משקיעים מאמצים באירגון והשתתפות במפגשי study groups המאפשר להם מפגש ישיר עם קהל גדול של רופאים במקום אחד. 

Dental labs –  בשנים האחרונות קיימת מגמה מצד מעבדות למצב את עצמן כ- one stop shop עבור המרפאות שהם משרתים.  הודות לקשר הבלתי אמצעי עם המרפאות והרופאים וההיכרות עם צרכיהם, מעבדות השיניים מגדילות מחזור ורווחיות ממכירת מוצרים נלווים. רוב המעבדות הן קטנות וללא כושר איחסון – ומשום כך שיטת ה drop shipping מתאימה להן מאד.

E-commerce/depots –יצרנים רבים נמנעים מאתרי הקניות בתחום הדנטלי. זה בהחלט נכון שהרבה מהם אינם רלוונטיים ומוכרים מוצרים בסיסים כמו מי פה וכו..ואין טעם לבזבז זמן עליהם. מצד שני כדאי להיות זהירים ולא לפסול את כולם (שיחת טלפון מול מנהלי האתר היא קריטית כאן) . יש אתרי קניות שמכירים את השוק, מגיעים למרפאות, ומשתתפים בקבוצות למידה.

Purchasing Groups –  ‘קבוצות רכישה’ בתחום הדנטלי מתארגנות עבור המרפאות הקטנות המבקשות לחסוך בעלויות. בפועל יש קבוצות רכישה מעטות ויצרנים בד”כ אינם מתמקדים בקבוצות רכישה אלו היות ובדיונים עמם נוצר לחץ כבד על המחיר. 

רשתות למרפאת שיניים –מכירות ישירות לרשתות אינה פשוטה, למרות שלכאורה היתרון במכירה ישירה הינו ברור. מכירה לרשתות אלו יכולה להתקיים ישירות ו\או באמצעות ה- National distributors

במצבים מסויימים ה- Clinical Director של הרשת יחליט שהמוצר שלכם הוא קריטי לטיפול  והוא יקדם את הרכישה מול היצרן עצמו.

מתכננים להתרחב לארה”ב?

רוצים לבחור את האסטרטגייה הנכונה עבורכם בארה”ב?


נשמח לסייע לכם במימוש התוכנית לארה”ב ו\או בשווקים האחרים

לקביעת פגישה: msh@skylimit.co.il  

טלפון:  03-6703334

לקוחות ממליצים

By | Uncategorized

חברת SkyLimit מספקת שירותי מחקר ופיתוח עסקי לחברת ״סיעתא מובייל״ בחצי שנה האחרונה.

חברת סיעתא www.siyatamobile.com מובילה עולמית ומפתחת מערכות תקשורת סלולארית ללקוחות עסקיים וארגונים גדולים, מציעה שלל פתרונות תקשרת עבור ציי רכב ציבורי ומסחרי. משווקים כיום תחת המותג Uniden® Cellular

התבקשנו לאתר עבורם מפיצים חדשים בארה״ב במטרה להרחיב את הפעילות שלהם בצפון אמריקה. על ביצוע משימה זו בהצלחה רבה קיבלנו את מכתב התודה הבא:


The Siyata team worked closely with the Skylimit team to well define the target customers that we wanted to reach in the US so as to assure that their search and lead generation will be well focused After working together for 6 months I can attest that Skylimit were successful in targeting 30 relevant accounts for us (approximately 15 percent of the leads they gave us) who quickly became buying customers of ours
I highly recommend this effective lead generation system for companies looking to open up new international markets
It is a pleasure working with Herzel and the Skylimit team

Marc Seelenfreund, CEO – Siyata Mobile  


 

צוות Siyata עבד בשיתוף פעולה הדוק עם צוות Skylimit בהגדרת לקוחות היעד ומפיצים שרצינו  לאתר בשוק האמריקאי, במטרה להבטיח שהמחקר שלהם יניב ‘לידים’ איכותיים.

בתום עבודה משותפת בת 6 חודשים אני יכול להעיד כי Skylimit הצליחו באיתור כ 30 לקוחות רלוונטיים עבורנו (המהווים כ-15% מהמחקר) אשר הפכו ללקוחות רוכשים בפועל תוך זמן קצר.

אני מאוד ממליץ להיעזר בשירות זה עבור חברות המבקשות לפתוח ולחדור לשווקים בינלאומיים חדשים.

זה תענוג לעבוד עם הרצל וצוות Skylimit!

כל מה שרציתם לדעת על המתחרים – ולא העזתם לשאול

By | Uncategorized | No Comments

 

 בואו נדבר קצת על החלטות היצואן המתקבלות בניגוד להכרה בעובדות–

ברוב המקרים בהם אנחנו נפגשים עם יצואנים–מוסכם ע”י מחלקת השיווק כי קבלת החלטות נכונות תלוייה במידע רלבנטי המגיע אליהם בתזמון הנכון–העשוי לעצב להם את התובנות והאסטרטגייה.

בנסיבות אלו, אני מופתע לגלות כי לעתים קבלת ההחלטות השיווקיות אינה מתקיימת בתהליך מוסדר ותוך הסתפקות בהיכרות מעטה של שוק היעד ואף ויתור על החשוב מכל: מידע על המתחרים.

לאחר הבנה שמדובר בצורך קריטי ליצואנים ישראלים ,החלטנו להשיק שירות חדש!!

הנה כמה דוגמאות שחשוב לדעת לפני כניסה לשוק יעד על המתחרים, ונוכל לסייע בהשגתם:

 • איתור מפיצי המתחרים ופרטי הקשר המלאים אליהם.
 • הצעות מחיר או מחירון אותם מציעים המתחרים ללקוחותיהם.
 • ברושור או מצגת של המתחרה.
 • ניטור כל (!!) שינוי שיבוצע באתר המתחרה .

מומלץ שהחלטות הטובות לארגון המבקש לכבוש את השוק הבינלאומי לא יתקבלו ממיחזור החלטות ודרכי פעולה מזירות גיאוגרפיות אחרות. בכל זירה וזירה המתחרים לא תמיד זהים ואסטרטגיית התמחור שלהם שונה, כמו גם טעמם השונה של הלקוחות.

כחברת מחקר, אנו מוצאים שכיום יש מודעות רבה יותר להבנה מקדימה על שוק היעד ,ובפועל החלטות מתקבלות יותר ויותר על בסיס מידע איכותי המסייע בההכוונת המדיניות השיווקית.

מידע רב מצוי בהתחקות אחר פעילות המתחרים ובעינינו זו ללא ספק התמחות, אשר מצריכה ניסיון רב בעולם המודיעין. איסוף המידע נעשה בשיטות שונות כמו מאגרי נתונים, מידע קיים באינטרנט, רשתות חברתיות, שיחות טלפוניות,אלגוריתמים שפיתחנו, פגישות אישיות עם אנשים רלוונטים ועוד.

תשאלו אותנו על המתחרים שלכם (במידה ואינם מישראל) –ונשמח לסייע כפי שסייענו כבר למאות יצואנים  – לחץ כאן

 

If you know the enemy and know yourself, you need not fear the result of a hundred battles

If you know yourself but not the enemy, for every victory gained you will also suffer a defeat

If you know neither the enemy nor yourself, you will succumb in every battle